Strona główna Aktualności KOLEJNA EDYCJA BIEGU SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY ZA NAMI!

KOLEJNA EDYCJA BIEGU SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY ZA NAMI!

0

16 lipca odbyła się kolejna edycja biegu Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy na trasie 10km Wińsko-Zalew Słup. Bieg wystartował z nowej bieżni Stadionu Sportowego w Wińsku, a jego meta kończyła się na plaży na Zalewie Słup.

Zwycięzcą w kategorii mężczyzn został Pan Mateusz Szczepański z Głogowa, a w kategorii kobiet zwyciężyła Pani Izabela Jagielska z Jawora.
Przypomnijmy, iż zwycięzcy wygrali rowery ufundowane przez sponsorów firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ćwik i PPH Drewnopak
z Wińska.
Kolejne nagrody wyróżnienia otrzymali:
Pani Elżbieta Maćkowiak nagroda specjalna imienia Augustyna Czyżowicza „Gustka”, Pani Izabella Grodzka Najlepsza z Gminy Wińsko, Pan Łukasz Dąbrowski Najlepszy z Gminy Wińsko.
Nagrody wręczały Pani Wójt Jolanta Krysowata-Zielnica z Panią Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Wińsku Anną Pędziwiatr.
Dziękujemy za współpracę organizatorom wydarzenia Stowarzyszeniu GOSPORT Wińsko, Dolnośląskiemu Centrum Rozwoju, a także Gminie Wińsko oraz zastępom Policji Powiatu Wołowskiego i Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Wińsko, a także wszystkim tym, którzy pomogl przy organizacji.

To był fantastyczny dzień rodzinny na Zalewie Słup.

Klasyfikacja biegu:
Panowie:
1 miejsce – Mateusz Szczepański
2 miejsce – Grzegorz Jankowski
3 miejsce – Jerzy Jagielski,
Panie:
1 miejsce – Izabela Jagielska
2 miejsce – Agnieszka Górniak – Antkowiak
3 miejsce – Marlena Jasion

Skip to content