TURNIEJ MIKOŁAJKOWY!

0

GMINNY OŚRODEK SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI W WIŃSKU ORAZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIŃSKO ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH KIBICÓW NA TURNIEJ MIKOŁAJKOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 09.12.2023r. (SOBOTA) O GODZINIE 10:00 – HALA SPORTOWA W WIŃSKU, UL. NA PIASKI 12.

 

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA!

0

Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku organizuje wyjazd do kina do Lubina na bajkę „Życzenie”. Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona.

TURNIEJ Z OKAZJI 105. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZPOLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

0

11.11.2023r. odbył się TURNIEJ ORZEŁKÓW NIEPODLEGŁOŚCI.
Wydarzenie zrealizowano przez Stowarzyszenie GOSPORT Wińsko przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu, Turystyki
i Rekreacji w Wińsku w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

W turnieju wzięło 6 drużyn: WKS ŚLĄSK B, WKS ŚLĄSK C, UKS WIŃSKO A, UKS WIŃSKO B, GOOL WOŁÓW i KP BRZEG DOLNY.
Miejsca na podium należały do następujących drużyn: WKS ŚLĄSK B, WKS ŚLĄSK C i UKS WIŃSKO A. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale, puchary i statuetki.
Najlepsi bramkarze, strzelcy i zawodnicy otrzymali wyróżnienia. Po zmaganiach sportowych na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek.

Dziękujemy zawodnikom, trenerom, Szkole Podstawowej w Wińsku, Akademii Wińsko, Gminie Wińsko oraz wszystkim przybyłym gościom za wspólne uczczenie 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!

0

11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

RAZEM POMAGAMY PAWŁOWI!

0

Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku wspiera Pawła i jego rodzinę.
Zapraszamy w niedzielę 12 listopada po każdej mszy świętej przy kościele parafialnym będzie sprzedawane ciasto, zebrane fundusze przekażemy dla Pawła i jego rodziny.

TURNIEJ ORZEŁKÓW NIEPODLEGŁOŚCI!

0

11.11.2023r. o godzinie 10:00 Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku oraz STOWARZYSZENIE „GOSPORT” zaprasza na turniej piłki nożnej dla dzieci (rocznik 2013 i młodsi). Zapraszamy do zapisów. Więcej szczegółowych informacji na plakacie.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

0

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim pracownikom oświaty składamy życzenia.

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO!

0

ZUMBA, FITNESS NA TRAMPOLINACH? A MOŻE ZAJĘCIA MAŻORETEK ALBO ZAJĘCIA KARATE? JEŚLI JESZCZE SIĘ NIE ZDECYDOWALIŚCIE TO WAM POMOŻEMY.
WSZYSTKO CO POTRZEBUJECIE ZNAJDUJE SIE PONIŻEJ.
NAPEWNO KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

ZUMBA W GOSTIR!

0

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! NOWE ZAJĘCIA W GMINNYM OŚRODKU SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI W WIŃSKU – ZUMBA!

Skip to content