Plakat promujący III Dzień Miedziowy
Po długiej przerwie w końcu wracamy ze spotkaniami z profesjonalnymi sportowcami. Tym razem zawitają do Gminy Wińsko zawodnicy Cuprum Lubin. Spotkanie odbędzie się przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Wińsku.
Zawodnicy wszystkich drużyn z Anną Pędziwiatr i Olgierdem Pogorzelcem
Podczas tegorocznych wakacji nie brakuje sportowych emocji. W piątek 20 sierpnia na stadionie w Wińsku przeprowadziliśmy Turniej Piłki Nożnej Młodzieży. Wystartowały 3 zespoły. Walka była zacięta. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco: 1. Zryw Głębowice 2.UHC Wołów 3. Błękitni Wyszęcice Najlepszym strzelcem został Filip Stuchły (torba sportowa). Nagroda specjalna od Olgierda Pogorzelca - wyróżnienie (koszulka) dla Dawida Maciaszka.
Dwa kajaki na Zalewie Słup
Gry i zabawy ruchowe, pływanie kajakiem pod okiem ratowników, turniej siatkówki plażowej, a także ognisko i poczęstunek to główne atrakcje Dnia Sportu, który 19 sierpnia zorganizowaliśmy na Zalewie Słup. Dodajmy, że Turniej Siatkówki plażowej 2x2, po zaciętej walce wygrali: Kacper Łukowicz i Maciej Snella. Gratulujemy.    
Biesiada seniorów nad Zalewem Słup
Śpiewy przy akompaniamencie gitary, pyszne jedzenie z grilla, sałatki, domowe wypieki, a przede wszystkim doskonała zabawa – to wszystko przygotowano dziś  (29 lipca) na Zalewie Słup dla seniorów z Centrum Senioralnego Srebrna Podkowa. Panie i panowie wspólnie śpiewali, bawili się, spacerowali.   Pani Lusia nawet sprawdziła czy woda w Zalewie jest ciepła.
Start V Biegu Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy
To było wyjątkowe wydarzenie sportowe. Po zeszłorocznej przerwie spowodowanej pandemią, sportowcy i mieszkańcy Wińska tęsknili za wydarzeniami sportowymi i ruchem. W tym roku już po raz V odbył się Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy. Był wyjątkowy, ponieważ tym razem trasa nie przebiegała przez Wińsko, a została poprowadzona z Białkowa (spod Centrum Edukacji Astronomicznej) na boisko w Głębowicach, tuż obok "Garnierówki" (Zespołu...
Skip to content