Strona główna Aktualności OLIMPIADA SPORTOWA UCZNIÓW GMINY WIŃSKO!

OLIMPIADA SPORTOWA UCZNIÓW GMINY WIŃSKO!

0
OLIMPIADA SPORTOWA UCZNIÓW GMINY WIŃSKO!
20 czerwca odbyła się kolejna 6 edycja zawodów sportowych w ramach olimpiady dzieci klas I-III.
Nie zabrakło kół olimpijskich symbolizujących kontynenty i flag polskiej oraz ukraińskiej w ramach naszego wsparcia w związku z wojną na Ukrainie.
Tym razem zawody były rozszerzone o uroczysty przemarsz sportowców spod Szkoły Podstawowej w Wińsku do Urzędu Gminy Wińsko. Wspólnie z Przewodniczącą Rady Gminy Wińsko Panią Reginą Hukiewicz, Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Orzeszkowie Panem Dariuszem Kucnerem i Dyrektorem GOSTiR Panią Anną Pędziwiatr dzieci przeszły wraz z opiekunami nauczycielami pod koronę Stadionu Sportowego w Wińsku.
Zawody ze względu na zmieniającą się aurę, przenieśliśmy do hali sportowej w Wińsku.
W zawodach wzięły udział 4 Szkoły Podstawowe z Gminy Wińsko: SP Głębowice, SP Orzeszków, SP Wińsko oraz SP Krzelów.
Uczniowie rywalizowali w 7 konkurencjach z sztafetą na końcu.
Rywalizacja i zaangażowanie były na wysokim poziomie. W trakcie olimpiady towarzyszyło nam dużo pozytywnych emocji. Wynik nie był najważniejszy, tylko dobra zabawa.

Uczestnicy za udział otrzymali pamiątkowe dyplomy i pyszne owoce, które wręczyli: Przewodnicząca Rady Gminy Wińsko Pani Regina Hukiewicz, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wińsku Pan Dariusz Łeśko, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku Pani Anna Pędziwiatr, Kierownik Gminnego Ośrodka Opieki Społecznej Pani Sabina Baryluk.

Dziękujemy za sportowe emocje i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!
Skip to content