ZA NAMI VIII BIEG SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY W GMINIE WIŃSKO!

0
31

21 lipca odbyła się kolejna edycja biegu Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy na atestowanej trasie 10km Wińsko – plaża Zalew Słup.
Bieg wystartował z ul. Na Piaski 12 w Wińsku, a jego meta kończyła się na plaży Zalew Słup. Zwycięzcą w kategorii mężczyzn został Pan Mateusz Szczepański z Głogowa,             a w kategorii kobiet zwyciężyła Pani Izabela Jagielska z Jawora.

Przypomnijmy, iż zwycięzcy wygrali rowery ufundowane przez sponsorów firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ćwik, PPH Drewnopak z Wińska oraz Anna Dubyk PPHU Ana-skór.

Kolejne nagrody wyróżnienia otrzymali:
Pan Wiesław Rejek otrzymał nagrodę specjalną imienia Augustyna Czyżowicza „Gustka” dla najstarszego zawodnika, Pani Izabella Grodzka Najlepsza biegaczka z Gminy Wińsko,
Pan Łukasz Dąbrowski Najlepszy Biegacz z Gminy Wińsko.
Nagrody wręczały Wójt Gminy Wińsko Jolanta Krysowata-Zielnica, Zastępca Wójta Gminy Wińsko Monika Myrdzio, Przewodnicząca Rady Gminy Wińsko Regina Hukiewicz, Radni Gminy Wińsko oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Wińsku Anną Pędziwiatr.

Dziękujemy za współpracę organizatorom wydarzenia Stowarzyszeniu GOSPORT Wińsko, Gminie Wińsko oraz zastępom Policji Powiatu Wołowskiego i Ochotniczej Straży Pożarnej
z Gminy Wińsko, a także wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli przy organizacji.

To był fantastyczny rodzinny dzień na Zalewie Słup!